מתאימים עבור בית הספר קו מכשירי כושר המיועד לחצר בית ספרכם. מתקני החוץ המיועדים, מעוצבים ומותאמים לילדי בית הספר, מגיל חטיבת ביניים ועד כיתה י"ב .

אנו מקפידים מאוד על חשיבה מעמיקה על בטיחות התלמידים, מתוך ההבנה וההיכרות עם צרכי הנערים הללו וצרכי המערכת הבית ספרית.

נמליץ לכם על סוגי המתקנים המתאימים ותואמים לטווח הגילאים הנ"ל ונלווה אתכם מבחירת המתקנים וכלה בהעמדתם במקומות המומלצים והבטיחותיים ביותר עבור תלמידיכם.

רצוי לבחור במתקנים אשר משפרים את ההתפתחות הפיזיולוגית והמוטורית באופן הנכון עבור טווח גילאים זה. הדגש במתקנים אלו הינו שיפור כוח, סיבולת לב-ריאה, קואורדינציה ושיווי משקל אשר חשובים להתפתחותם של הנערים.

 להתאמת חבילת "הפסקה פעילה" עבור בית הספר שלך- צור קשר

 חבילת המוצרים

 

ייתכן ותהיה מעוניין גם ב

מגוון חבילות פארקים מוכנים או בהכנה מיוחדת עבורך, בהתאמה על פי בקשתך, תקציבך, תנאי השטח והסביבה (מכשירים, עיצוב ומתקני משחק), תנאי נראות המתקנים (חשיפה לעוברים ושבים), מרווח בין המכשירים, התאמה לתקן 1497 החדש, הצללה ושילוב סוגי מתקנים (עפ"י צרכיך המשתנים) – מתקנים אירוביים ומתקני כח. חבילת המוצרים    
קרא עוד
הזדקנות היא תהליך פיסיולוגי המשפיע על כל מערכת הגוף שלנו, כולל מערכת התנועה. זו הסיבה שכלל האוכלוסייה ובעיקר אוכלוסיית הגיל השלישי, צריכה להיות בסביבה בטוחה כדי ליהנות מפעילות ספורטיבית איכותית, יעילה ואפקטיבית לשמירה על אורך חיים בריא. אוכלוסיית הגיל השלישי היא חלק מאוכלוסייה שהולכת וגדלה בשל תוחלת החיים שלנו שהולכת ומתארכת. הם מבלים את רוב […]
קרא עוד

תגובות סגורות.